Në gjendje të dehur tentoi të abuzonte seksualisht me një 32-vjeçare, arrestohet shqiptari në Greqi

BOTA


Një 30-vjeçar shqiptar është arrestuar këtë të mërkurë në Greqi, pasi në gjendje të dehur ka tentuar të abuzojë seksualisht me një 32-vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur në një kafene në Symi, e cila është regjistruar nga kamerat e sigurisë. 32-vjeçarja ka përshkuar makthin e përjetuar ku tha se “Mbylli derën e kafenesë dhe nuk më linte të dilja.


Ai fliste në gjuhën e tij, por unë nuk e kuptoja. Thjesht i thashë të dilte dhe të më linte të qetë.”, ndërsa shtoi se ishte goditur me shuplakë në trup nga shqiptari i dehur.
Skip to toolbar