“Nga Berlini, te Kol Balla”, Rama tregon destinacionin e kthimit

AKTUALITET


Nga Berlini ku firmosi, tre marrëveshje të rëndësishme me vendet e rajonit në kuadër të procesit të Berlinit, Kryeministri Edi Rama do të jetë sot në mbrëmje në studion e Real Story në ReportTV me gazetarin Sokol Balla.

Destinacionin e radhës, kreu i qeverisë e zbuloi vetë, përmes një postimi në facebook, ku shkruan: Tani për Tiranë, drejt e në REAL STORY, me Sokol Ballën dhe të ftuarit e tij në REPORT TV

Skip to toolbar