Nga ndryshimi i ambasadorëve, te Këshilli i Sigurisë, Rama: Ja çfarë biseduam me Begajn

Më të fundit


Pas takimit maratonë dyditor me minstrat, kryeministri Edi Rama ka qenë sot në zyrën e Presidentit Bajram Begaj.

Biseda mes tyre ka zgjatur rreth 40 minuta, teksa ka qenë vetë shefi i ekzekutivit që ka zbardhur detaje nga takimi në Presidencë.


“Takimi i fillimvitit me kryetarin e shtetit për ta informuar mbi çështjet kryesore të këtij viti qeverisës, si edhe për të përgatitur mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare dhe ndryshimet e ambasadorëve në misionet tona diplomatike” – shkruan Edi Rama sot në rrjetet sociale.
Skip to toolbar