Ngjarja e rëndë në Lushnjë me 2 të vdekur dhe 7 të lënduar, Presidenti Begaj shpreh ngushëllimet

AKTUALITET


Presidenti i Republikës, Bajram Begaj ka zhvilluar një bisedë telefonike me Ministrin e Brendshëm Taulant Balla për t’u interesuar mbi ngjarjen e rëndë, që ndodhi në Lushnjë, pasditen e sotme.

Presidenti i shprehu ngushëllimet familjes Hoxha për humbjen tragjike të dy familjarëve të tyre të dashur (Roland, babai dhe Elidoni, djali).


Po ashtu i ka uruar shërim të shpejtë të plagosurve dhe deputetit socialist Bujar Çela. /abcnews.al
Skip to toolbar