Operacion antidrogë në Tiranë, kapen 3 persona! Sekuestrohet kokainë

AKTUALITET


Antidroga e Tiranës ka arrestuar 3 persona gjatë një aksioni të zhvilluar se fundmi.

Mësohet se 3 të rinjtë janë kapur në afërsi të rrugës “Myslym Shyri” në tentativë për të shitur një sasi të konsiderueshme kokaine.

Pas kontrollit policia ka gjetur në një makine 1.1kg kokaine.

Gjatë aksionit 3 personat kanë tentuar të largohen me vrap por janë kapur nga agjentët e antidrogës.

Në rrugën “Myslym Shyrit”, janë arrestuar të rinjtë, P. Shyti, Xh. Ajasllari dhe E.Rakipi.pSkip to toolbar