Pamje përrallore nga Saranda, kryeministri Rama: Me energji dhe ritëm për një sezon veror hit

AKTUALITET


Saranda është gati për një sezon veror ku pritet të presë mijëra turistë.

Kryeministri Rama përmes një postimi në rrjetet sociale ka ndarë pamje spektaklare nga Saranda dhe shkruan: Mirëmëngjesi dhe nga Saranda me energji e ritëm për një sezon veror hit, ju uroj një ditë të mbarë.

Skip to toolbar