Përfshihet nga flakët apartamenti në Elbasan

AKTUALITET


Një apartament është përfshirë nga flakët në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e të shtunës dhe momentalisht nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit.


Paraprakisht raportohet se në apartament nuk ka asnjë person, ndërsa forcat zjarrëfikëse kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.
Skip to toolbar