Përfshihet nga flakët dyqani në Kombinat

AKTUALITET


Një zjarr ka përfshirë një biznes ku shiteshin rroba në zonën e Kombinatit. Si pasojë e flakëve janë djegur plotësisht të gjitha materialet dhe malli brenda.

Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar, forcat zjarrfikëse kanë neutralizuar flaket dhe po punojnë për shuarjen totale te zjarrit.


Ende nuk dihet shkaqet që shkaktuan zjarrin, ndër grupi hetimor vijon hetimet.
Skip to toolbar