Përfshihet nga flakët një banesë në Fier, shkrumbohen të gjitha orenditë

AKTUALITET


Një zjarr ka rënë pasditen e kësaj të shtune në një banesë në lagjen “1 Maji” në Fier.

Mësohet se në vendngjarje kanë mbërritur dy zjarrfikëse që kanë neutralizuar flakët dhe përhapjen e tyre.


Sakaq, raportohet se nga zjarri janë shkrumbuar pothuaje të gjitha orenditë e banesës./abcnews.al
Skip to toolbar