Përfshihet nga flakët pylli i Sodës në Vlorë, zjarrfikëset në vendngjarje

AKTUALITET


Një zjarr i madh ka përfshirë pyllin e Sodës në Vlorë. Si pasojë e erërave të forta flakët po përhapen në zonë.

Në vendngjarje janë nisur forcat zjarrfikëse dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Skip to toolbar