Përmbyset trajleri në Librazhd, bllokohet rruga për qarkullimin e mjeteve

AKTUALITET


Një trajler është përmbysur në orët e para të mëngjesit në Librazhd.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se nuk ka të lënduar në njerëz, teska rruga është bllokuar.


Policia ndodhet në vendngjarje po punon dhe për zhbllokimin e rrugës.
Skip to toolbar