Plagoset me thikë Kryetari i Bashkisë Divjakë

AKTUALITET


Plagoset me thikë Kryetari i bashkisë Divjakë Fredi Kokoneshi.

Kokoneshi pas një debati me shtetasin Ergest Xhelili është goditur me thikë nga ky i fundit.


Ai po dërgohet në spitalin e Lushnjës dhe është jashtë rrezikut për jetën.
Skip to toolbar