Plagosje në Pogradec/ Identifikohet i lënduari, policia rrethon zonën

AKTUALITET


Një plagosje është raportuar këtë të premte në Pogradec.

Sipas informacioneve autori kanë arritur të largohen nga vendi i ngjarjes.


Mësohet se i plagosur ka mbetur Alted Olldashi, dhe është dërguar në spitalin e Pogradecit për trajtim mjekësor.
Skip to toolbar