Po shtronte linjën e internetit, 40 vjeçari në Kavajë vdes pasi bie në kontakt me energjinë

AKTUALITET


Një 40-vjeçar në Kavajë ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrikë.

Burri, sipas policisë, ka qenë duke shtruar një linjë interneti në momentin që ka ndodhur ngjarja.

Rreth orës 11:45, në lagjen Qerret, Kavajë, shtetasi R. R., 40 vjeç, duke shtruar një linjë interneti dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën”, njofton policia.Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.Skip to toolbar