Rama ironizon Bashën me pyetjen e Topallit

Më të funditKryeministri Edi Rama ka postuar një video në Instagram ku ka ironizuar kryedemokratin Lulzim Basha.

Në video bashkohet një deklaratë e Lulzim Bashës me një pyetje të Jozefina Topallit dhe kryeministri që shkruan ‘E pra çudi.