Rama ndan foton nga selia e PS: Ata që paralajmërojnë fitore duke parë filxhanin…

Më të fundit


“LIVE Selia e PS – Superskuadra që organizon sondazhet, studion shifrat, analizon trendet e pjesëmarrjes, ndjek të dhënat e terrenit në kohë reale dhe projekton rezultatet me përafërsi mbresëlënëse në bazë algoritmesh shkencore.”-është ky postimi i radhës që vjen nga kryesocialisti Rama, ndërsa një mesazh ka edhe për kundërshtarët që paralajmërojnë fitore.

“Ndërsa të tjerët paralajmërojnë fitoret duke parë filxhanin e dëshirave të tyre, që pastaj e lexojnë me dëshpërimin e avazit bajat të regjimit që u grabit fitoren imagjinare me kthetrat e krimit” shkruan Rama.

Skip to toolbar