Rama publikon pamjet: Alpet e Shqipërisë më të bukurat në botë

AKTUALITET


Alpet shqiptare janë duke tërhequr gjithnjë e më shumë turistë të huaj.

Kryeministri Edi Rama ndau sot në rrjetet sociale pamje nga Alpet, duke i cilësuar ato si më të bukurat në botë.


”MIRËMËNGJES
dhe nga Alpet më të bukura në botë, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan Rama.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fediramaal%2Fvideos%2F1298087191096508%2F&show_text=false&width=267&t=0
Skip to toolbar