Reshjet e dendura të shiut/ Veliaj apel qytetarëve: Shmangni lëvizjet e panevojshme

AKTUALITET


Kryebashkiaku Erion Veliaj u ka bërë apel qytetarëve për kujdes teksa kryeqyteti është përfshirë nga reshje të dendura të shiut.

Veliaj u ka kërkuar të shmangin lëvizjet e panevojshme, ndërsa shprehet se për çdo problematikë të raportojnë te aplikacioni “Tirana Ime” ose të telefonojnë në numrin 112.


“Sot pasdite dhe nesër parashikohet mot i rënduar, me erë dhe reshje. Ju lutem , shmangni lëvizjet jo emergjente në orët në vijim dhe për çdo problematikë raportoni te aplikacioni “Tirana Ime” ose telefononi 112”, nënvizon Veliaj.
Skip to toolbar