‘Rithemelimi’ vijon me tymuese në Kuvend, Noka përjashtohet nga seanca

Më të fundit


Siç duket Rithemelimi po ndjek të njëjtin skenar edhe në këtë seancë plenare.

Teksa Sali Berisha duhej të paraqitej sot në SPAK, ai ka dirigjuar kaosin e karrigeve dhe tymueseve në Kuvend.


Ndërkohë Flamur Noka ka vijuar përplasjet me Gardën edhe brenda sallës së seancave. Nga pamjet LIVE ai është parë disa herë teksa tërheq apo shtyn me forcë punonjësit e gardës. Një episod i tillë flagrant është bërë shkak që kryeparlamentarja Nikolla ta përjashtojë. Por deputeti i Berishës refuzon të lërë sallën.
Skip to toolbar