“S’dua të dëgjoj asnjë ngushëllim”, reagon nëna e Navalny: E takova të hënën, ishte i shëndetshëm

BOTA


Pas vdekjes në burg të liderit të opozitës ruse, Alexei Navalny, ka reaguar edhe nëna e tij raporton Reuters.

Në një deklaratë të bërë pak minuta më parë, ajo shprehet se thotë se djali i saj ishte “gjallë, i shëndetshëm dhe i lumtur” kur e pa për herë të fundit më 12 shkurt.


“Nuk dua të dëgjoj asnjë ngushëllim”, shton ajo në një postim të bërë në rrjetet sociale.
Skip to toolbar