Shembet tarraca e një banese në Qerret, familjarët nën rrënoja

AKTUALITET


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Qerret, Durrës.

Raportohet se është shembur taraca e një banese, ndërsa familjarët janë nën rrënoja.


Në vendin e ngjarjes ka shkuar autoambulanca dhe zjarrfikësja.

Ende nuk dihet gjendja e personave që ndodhen nën rrënoja
Skip to toolbar