Shiste kokainë në Lushnjë, në pranga 39-vjeçari

AKTUALITET


Arkenant Maledhi ka rënë në pranga në Lushnjë pasi u kap duke shitur kokainë në doza. Nën hetim janë vënë edhe 10 persona të tjerë të cilët kanë qenë blerës të lëndës narkotike.

Policia ka arritur të sekuestrojë rreth 900.000 lekë, një automjet dhe një celular.


Në cilësinë e provës materiale, u sekuestruan 900 000 lekë, 4 aparate celulare dhe 1 automjet.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.”- thuhet në njoftim
Skip to toolbar