Shkodër, një grua i jep fund jetës duke u vetëhedhur në lumin Buna

AKTUALITET


SHKODËR- Një grua është vetëhedhur në lumin Buna dhe për pasojë ka humbur jetën.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes.


Rrethanat janë ende të paqarta, ndërsa ka nisur hetimi për zbardhjen e kësaj ngjarjeje të rëndë./abcnews.al
Skip to toolbar