Shkodër, vritet me armë zjarri një 33-vjeçar (EMRI)

AKTUALITET


Një i ri raportohet të jetë vrarë me armë zjarri mbrëmjen e kësaj të enjteje në Shkodër.

Burime paraprake bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur në fshatin Hot i Ri dhe se viktimë nga të shtënat ka mbetur 33-vjeçari Valter Fierza.


Rrethanat e ngjarjes së rëndë momentalisht nuk dihen. Siç shihet në këto pamje, në vendin e ngjarjes ndodhen forca të shumta policie.

Të dhënat janë paraprake dhe me shumë detaje pritet të kemi në vijim.
Skip to toolbar