Shkodra mbulohet nga dëbora, asnjë problem në akset rrugore

AKTUALITET


Zonat malore të Shkodrës janë mbuluar nga reshjet e dendura të dëborës.

Gazetari i ABC News, Simon Shkreli raporton se aksin Boge- QafëThorë-Theth borëpastrueset po punojnë për të mbajtur hapur aksin.


Rekomandohet qarkullimi me mjete të larta dhe me goma dimërore./abcnews.al
Skip to toolbar