Shorti i Champions/ Liverpul-Real dhe PSG-Bajern dy super sfidat

CHAMPIONS LEAGUE


Shorti i Champins League ka sjellë dy super sfida, Liverpul-Real Madrid dhe PSG-Bajern Mynih.

Ekipet italiane ndërkohë, buzëqeshin, pasi kanë peshkuar në letër ekipet më të lehta.


Milani do të ndeshet me Totenham, Interi me Porton, ndërsa Napoli me Eintraht Frankfurt.

Edhe Mançester Siti do të ketë përballë një ekip të lehtë në letër, Lajpcig.

Shorti

Lapcig-Mançester Siti

Bryzh-Benfika

Liverpul-Real Madrid

Milan-Totenham

Eintraht Frankfurt-Napoli

Borusia Dortmund-Çelsi

Inter-Porto

PSG-Bajern Mynih
Skip to toolbar