Shpërthim me tritol në një lokal në Përrenjas, nuk raportohen persona të lënduar

AKTUALITET


Një shpërthim me tritol ka ndodhur në një biznes në pronësi të Dhimitër Kokonozi në Përrenjas.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Librazhd, pas hetimeve paraprake të kryera në lidhje me hedhjen e një sasie të vogël lënde plasëse, përballë lokalit të shtetasit Dh. K., rreth orës 02:30, të ditës së sotme.


Janë shoqëruar disa persona të dyshuar dhe në bashkëpunim me Prokurorinë, vijon puna për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarje”- thuhet në njoftimin e policisë.
Skip to toolbar