Shqipëri-Ishujt Faroe, Veliaj fton qytetarët për të festuar të gjithë në “Sheshin Skënderbej”

AKTUALITET


Shqipëria përballet sot në orën 20.45 me Ishujt Faroe, ndeshje e fundit në grupe drejt rrugës për në Berlin.

Kryebashkiaku i Tiranës, Erjon Veliaj ftoi qytetarët të mblidhen në sheshin “Skënderbej”, për të mbështetur kombëtaren e kuq e zi dhe për të festuar të gjithë së bashku.


“Gati për festë?! Sonte, të gjithë në sheshin “Skënderbej”, për të përjetuar emocionet e ndeshjes 🇦🇱 Shqipëri – Ishujt Faroe 🇫🇴
Jemi me ju çuna. FORCA!”, deklaron Veliaj.
Skip to toolbar