Shtëllunga tymi në ajër, pamjet e shpërthimit në Lushnjë nga një kënd tjetër

AKTUALITET


LUSHNJË- Pasditja e kësaj të premteje ishte tragjike për qytetin e Lushnjës. Një shpërthim i fuqishëm në një kapanon i mori jetën dy personave, babë e bir, ndërsa shtatë të tjerë morën lëndime, mes tyre dhe deputeti socialist Bujar Çela.

Pas pamjeve ekskluzive të momentit të shpërthimit, ABC News ka siguruar dhe pamje nga një kënd tjetër për shpërthimin tragjik. Në pamje duken shtëllungat e tymit në formë kërpudhe, të cilat ngrihen disa metra në ajër.

Skip to toolbar