Sulm terrorist në Serbi, plagoset në fyt anëtari i xhandarmërisë serbe

AKTUALITET


Sulm terrorist në Serbi. Plagoset në fyt anëtari i xhandarmërisë serbe.

Sipas mediave në Serbisë anëtari i xhandarmërisë është goditur me hark.

Ngjarja ka ndodhur jashtë ambienteve të Ambasadës së Izraelit. Anëtari i xhandarmërisë ka marrë plagë në qafë dhe në fyt.

I plagosuri është transportuar menjëherë në spital ku edhe po merr trajtim mjekësor.Skip to toolbar