Të shtëna me armë në Fushë Krujë/ Ekzekutohet në oborrin e banesës Gentian Bejtja

AKTUALITET


Të shtëna me armë janë raportuar këtë të premte në Fushë Krujë. ABC News mëson se është ekzekutuar me kallashnikov Gentjan Bejtja. Sipas informacioneve Bejtja u ekzekutua në oborrrin e banesës.

Kujtojmë se pak kohë më parë Bejtjas i bënë antenat në banesë, ku nga të shtënat me armëve u vra kunati i tij, Ramazan Sino dhe u plagosen dy fëmijët e tij të mitur./abcnews.al/

Skip to toolbar