Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, dyshohet për një të plagosur

AKTUALITET


Të shtëna me armë zjarri raportohen mëngjesin e kësaj të hëne në Shkodër.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur pranë zonës së dollarit. Po sipas të dhënave paraprake dyshohet se një person ka mbetur i plagosur.


Rrethanat dhe shkaqet momentalisht janë të panjohura. Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia. Më shumë detaje do të kemi në vijim.
Skip to toolbar