“Tempulli 2” çon pas hekurave 29-vjeçarin në Durrës

AKTUALITET


Në kuadër të megaoperacionit policor të koduar “Tempulli 2” është arrestuar 29-vjeçari Romarjo Banushi, banues në Durrës.

I riu ishte shpallur në kërkim në pasi nga hetimet e kryera në bashkëpunim me Prokurorinë, dyshohet se është implikuar në veprimtaritë kriminale të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike.


Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës, për veprime të mëtejshme.
Skip to toolbar