Titullohet “Albania”, artisti Capital T publikon zyrtarisht këngën e Kombëtares shqiptare për EURO 2024

Më të fundit


Ditën e sotme në orën 17:00, këngëtari i mirënjohur kosovar Capital T, ka publikuar këngën që do të ndjekë Kombëtaren shqiptare të futbollit në rrugëtimin e saj në EURO 2024.

Kënga titullohet “ALBANIA”, dhe do të jetë hera e parë për këtë këngëtar që bën një këngë të personalizuar për Kombëtaren tonë./h.ll/abcnews.al

Skip to toolbar