Tjetër ngjarje e rëndë në det, vdes i moshuari në Zvërnec

AKTUALITET


Një tjetër i moshuar ka humbur jetën sot në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Një 83-vjeçar nga Fieri ka pësuar arrest kardiak duke u larë në det dhe si pasojë ka humbur jetën duke u transportuar në spitalin e Vlorës.

Më herët një 70-vjeçar nga Tirana pësoi arrest kardiak sapo ra në kontakt me ujin në det në Durrës.

Vlorë/Informacion paraprak

Sot, në Zvërnec, shtetasi F. R., 83 vjeç, banues në Fier, dyshohet se ka pësuar arrest kardiak duke u larë në det dhe si pasojë ka humbur jetën duke u transportuar në spitalin e Vlorës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.Skip to toolbar