Tritol gjatë natës një biznesi në Tiranë

AKTUALITET


Një biznes dyshohet se është dëmtuar nga lënda plasëse e vendosur jashtë tij gjatë orëve të natës. Ngjarja ka ndodhur në një market në rrugën “Demokracia”, në Kamzë.

Policia tha se po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.


Kamzë/Informacion paraprak

Më datë 08.03.2023, rreth orës 01:55, në rrugën “Demokracia”, është dëmtuar vetrata anësore e marketit të shtetasit A. Q.
Skip to toolbar