Tubimi i Berishës/ U hodhën lëndë piroteknike, dëmtohen tre efektivë policie 

AKTUALITET


Tre efektivë policie kanë mbetur të dëmtuar lehtë pas protestës që u zhvillua ditën e sotme nga Sali Berisha përpara Kuvendit.

Mësohet se një prej policëve është dëmtuar në këmbë, një në dorë dhe tjetri në sy. Fatmirësisht, të tre ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore.

Skip to toolbar