U gjet i pajetë me plumb në kokë, zbulohet identiteti i 30-vjeçarit nga Bulqiza

AKTUALITET


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të premten pasdite kur një 30 vjeçar është gjetur i pajetë me një plumb në kokë në Bulqizë.


Viktima është identifikuar dhe quhet Ernit Dani, 30 vjeç.

Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e së premtes ku familjarët e gjetën 30-vjeçarin me plumb në kokë.

Ai mbërriti pa shenja jete në spital. Ende nuk dihet shkaku i kësaj ngjarje, nëse e kanë vrarë apo i riu ka kryer vetëvrasje. Kjo mbetet për t’u konfirmuar pas hetimeve nga policia.