U kap me kokainë dhe kanabis, arrestohet 40-vjeçari në Vlorë

AKTUALITET


Një 40-vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës, pasi gjatë kontrollit fizik iu gjet kokainë dhe kanabis.

“Komisariati i Policisë Sarandë arrestoi shtetasin 40 vjeç, banues në Fier, pasi gjatë kontrollit fizik, shërbimet e Policisë i gjetën dhe sekuestruan doza lëndësh narkotike kokainë dhe kanabis”, thuhet një njoftimin e policisë.


Sipas policisë materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.
Skip to toolbar