Veliaj publikon FOTO nga 8 godinat e reja të Kampusit Universitar Bujqësor: Gati për 2200 studentë 

AKTUALITET


Studentët e Universitetit Bujqësor të Kamzës do të gjejnë në vitin e ri akademik një Kampus te ri Universitar. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamjet e godinave që u rindërtuan pas tërmetit.

MIRËMËNGJESI dhe me Kampusin e Universitetit Bujqësor, ringritur nga e para me 8 godina, që në tetor do të jetë gati për 2200 studentë, ju uroj një ditë të mbarë! ”, shkruan Veliaj.


Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëmSkip to toolbar