Veliaj uron 1 Qershorin: Fëmijët janë frymëzimi që ne të punojmë më shumë

AKTUALITET


Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka uruar të gjithë fëmijët festën e 1 Qershorit.

Përmes një video të postuar në rrjete sociale, Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u ka uruar 1 Qershorin të gjithë të vegjëlve. Veliaj thekson se ata janë frymëzimi për të punuar gjithmonë e më shumë. “Gëzuar 1 Qershorin kalamaja!


Ju jeni frymëzimi që ne të punojmë gjithmonë e më shumë për t’u dhënë një të ardhme plot dashuri dhe mundësi”,shkruan Veliaj.
Skip to toolbar