Veliaj uron 33-vjetorin e PS/ Krenar për të ardhmen që po ndërtojmë së bashku

AKTUALITET


Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, njëherësh dhe drejtues politik i qarkut ka uruar 33-vjetorin e themelimit të Partisë Socialiste.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj shkruan:

“Gëzuar 33-vjetorin familja më e madhe shqiptare, Partia Socialiste! Krenar për rrugëtimin tonë dhe të ardhmen që po ndërtojmë së bashku”.Skip to toolbar