Vëllai vrau vëllanë e më pas veten, kush janë viktimat në Tiranë

AKTUALITET


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të enjte në në rrugën “Xhon Belushi” në Tiranë.

Vehap Faik Cami, 63 vjeç ka qëlluar me armë zjarri duke i marrë kështu jetën vëllait të tij Lulëzim Faik Cami, 68 vjeç dhe më pas me po të njëjtën armë ka qëlluar veten.


Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 07:40, në zonën e Freskut ndërsa ende nuk dihen motivet.
Skip to toolbar