VIDEO: Dalin pamjet e të arrestuarve gjatë megaoperacionit “Never Forget”

AKTUALITET


Një megaoperacion i Policisë së Shtetit ka shkatërruar një grup kriminal që kryenin vrasje me pagesë. 

Në total janë lëshuar 15 urdhër arreste, ku u ekzekutuan 12 prej tyre. Veç vrasjeve u zbuluan edhe 5 raste të vënies së tritolit, plagosje dhe tentativa vrasjesh.


Ndërkohë janë publikuar edhe pamjet e të arrestuarve gjatë mbrëmjen së djeshme. 

Të arrestuar:

Artan Tafani

Erisiana Abedini

Lulzim Spahia

Ligor Romaçka

Bujar Abedini

Bledar Berberi

Mariglen Topuzi

Enriko Xhahysa

Klea Xhafo

Idriz Manaj

Fatjon Veliu

Leart Haxhiu

Në kërkim;

Lorenc Lala

Firdeus Berberi

Kristi Bizheku
Skip to toolbar