VIDEO/ I zhveshur dhe i gjakosur, militantët e PD i vërsulen personit që goditi Berishën

AKTUALITET


Gentian Shehu nga Kukësi, është identifikuar si personi që goditi me grusht Sali Berishën.

Ai më pas u godit dhjetëra herë nga badigardët e Berishës, të cilët e kanë marrë pothuajse të zhveshur dhe e kanë mbajtur në ambientet e SHQUP.


Aty ka shkuar Policia dhe e ka arrestuar.
Skip to toolbar