VIDEO me dron: Ja sa njerëz kishte në protestën e Berishës dhe Metës

AKTUALITET


Ndryshe nga sa kishin premtuar, Sali Berisha dhe Ilir Meta nuk kanë arritur dot të mbledhin aq shumë njerëz në protestën e kësaj të shtune.

Pamjet me dron nga lart e tregojnë qartë këtë gjë.

Skip to toolbar