VIDEO/ Rama mbërrin në Turqi, publikon pamjet nga aeroporti i Ankarasë

AKTUALITET


Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Turqi ndërsa ka ndarë në rrjetet sociale pamje nga mbërritja në aeroportin e Ankarasë.

Rama ka shkruar se sot do të zhvillojë takim me presidentin turk Erdogan si dhe do të zhvillohet takimi i Këshillit Strategjik të Nivelit të Lartë mes dy qeverive.


Postimi:

Turqi, Ankara – Mbërritja në aeroportin ndërkombëtar të Ankarasë, me ftesë të Presidentit të Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, për vizitën dypalëshe dhe takimin e Këshillit Strategjik të Nivelit të Lartë mes dy qeverive tona.
Skip to toolbar