VIDEO / Sherr mes demokratëve në Kuvend, Dash Sula godet Çollakun

Më të fundit


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ambientet e Kryesisë së Kuvendit teksa deputetët demokratë janë përplasur me njëri-tjetrin.

Ka qenë një debat mes Dashnor Sulës dhe Kreshnik Çollakut, që ka tërhequr vëmendjen e të pranishmëve.


Në një moment Sula e godet Çollakun me çantë teksa ky i fundit shprehet se do ta kallëzojë penalisht.

Gjatë debatit nuk kanë munguar as fjalori banal. Kujtojmë se Sula mbështet aksionin e Sali Berishës ndërsa Çollaku është deputet i PD-së së Lulzim Bashës.

Video
Skip to toolbar