VIDEOLAJM / Homazhet për Kadarenë, Helena e veshur me të zeza shoqërohet nga Veliaj

AKTUALITET


Bashkëshortja e shkrimtarit të ndjerë Ismail Kadare ka mbërritur në Teatrin e Operas dhe Baletit  ku dhe do të mbahen homazhet.

Ajo është parë të shoqërohet nga kryetari i bashkisë Erion Veliaj.

Në homazhe do të marrin pjesë krerët më të lartë të shtetit, politikës dhe personalitete të artit.

Video PlayerSkip to toolbar