Vlorë/ Kanabis dhe drejtim mjeti në gjendje të dehur, një i proceduar dhe disa të arrestuar

AKTUALITET


Një 23-vjeçar është proceduar penalisht pasi gjatë kontrollit fizik, shërbimet e policisë i gjetën dhe sekuestruan një sasi lëndë narkotike kanabis.

Gjithashtu policia e Vlorës ka arrestuar tre shtetas pasi u kapën duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur. Në pranga ka rënë një 65-vjeçar, 25 dhe një 34-vjeçar.Skip to toolbar